MENU

Dom pre mamu a pramamu

Jednoduché, bezbariérové, skromné ale vzletné. Miesto, ktoré pozdvihne ducha a umožní venovať sa záľubám. Projekt: rodinný dom Fázy projektu: štúdia Realizácia: 2022 Autori: Ing. arch. Ivan Kanich, Ing. arch. Eva Šperka, Ing. arch. Katka Antalová, PhD.
Read More ›

Byt s podkrovím

  Keď sa stretnú klienti, ktorým záleží na kvalitnom bývaní s dobrým vkusom a otvorení aj veľkým zmenám, tak výsledok môže byť aj takýto. Projekt: rekonštrukcia bytu s podkrovím Fázy projektu: štúdia, kompletný realizačný projekt, autorský dozor Realizácia: 2021 – 2022 Autori: Ing. arch. Ivan Kanich, Ing. arch. Katka Antalová, PhD., Ing. arch. Eva Šperka
Read More ›

Byt s francúzskym šarmom

Byt s príťažlivou historickou atmosférou. Miesto: Bratislava Fázy projektu: štúdia, realizačný projekt, autorský dozor Návrh a realizácia: 2021 – 2022 Autori: Ing. arch. Ivan Kanich, Ing. arch. Eva Šperka, Ing. arch. Katka Antalová, PhD. Klientky práve tento výnimočný genius loci nadchol a rozhodli sa investovať do tohto bytu napriek tomu, že nemal vyhovujúcu dispozíciu ani orientáciu. Veľmi sa im páči elegancia starých parížskych bytov. Návrh vychádza z potenciálu priestoru a dodáva mu štýl, ale aj útulnosť.
Read More ›

Návrh bytu rodičov

Čas sa nedá zastaviť a žiaľ každého rodičia starnú. Je dobré sa na to pripraviť dopredu aj prispôsobením bytu zníženej mobilite. Miesto: Banská Bystrica Projekt: rekonštrukcia interiéru Fázy projektu: štúdia (výber nábytkov), realizačný projekt (elektroinštalácie, kladačské a stolárske výkresy, vzorkovanie materiálov a farieb) Klient: súkromný investor Autor: Ing. arch. Ivan Kanich, Ing. arch. Katarína Antalová, PhD. Zadaním bola rekonštrukcia bytu rodičov klienta. So zvyšujúcim sa vekom sa znižuje aj ich mobilita a tak bolo potrebné upraviť byt tak, aby v ňom dokázali plnohodnotne fungovať aj naďalej. Návrh bol spracovaný vo viacerých dispozičných a materiálových variantoch. Požiadavka bola tiež na podrobné rozpracovanie projektu tak, aby majstri dokázali objednať všetok tovar naraz a presne vedeli, čo ako urobiť. Nič sa nenechávalo na náhodu.
Read More ›

Interiér škôlky

  Pracujeme aj na takých milých zadaniach, ako je škôlka. Na základe pôdorysov sme navrhli a zvizualizovali interiér triedy a jedálne. Miesto: Bratislava Fázy projektu: vizualizácie interiéru Autori: Ing. arch. Ivan Kanich, Ing. arch. Katka Antalová, PhD.
Read More ›