MENU

Referencie

Spolupráca s vami pri príprave projektu a relizácii rekonštrukcie bola skvelá. Páčil sa mi záujem o všetky detaily a veľmi citlivý a starostlivý prístup. Priestor je veľmi príjemný a dobre sa nám v ňom býva a pracuje 🙂

Ivan Kňaze, riaditeľ Pápežských misijných diel

Keď sme v roku 2017 stáli pri generálnej rekonštrukcii Domu Albrechtovcov pred kľúčovou otázkou, ako skĺbiť dávnu históriu s ideou moderného multifunkčného kultúrneho centra, stretli sme architektky Evu Šperka a Katarínu Šimončičovú. Naše pracovné stretnutia nad touto neľahkou témou mali odvtedy vždy podobu tvorivých diskusií, príjemných posedení pri uvažovaní o funkciách, tvaroch, farbách, a detailoch, ktoré sa následne vždy premenili na konkrétne a tvorivé architektonické riešenia. Ak stojíte pri svojej predstave o bývaní, pracovnom priestore či inej stavbe o viac ako o nápad, zverte im svoje sny, budete sa ich môcť dotknúť a Vaši priatelia sa budú tešiť s Vami.

Tím ALBRECHT FORUM, Dom Albrechtovcov, národná kultúrna pamiatka, Bratislava

Podobne ako návrh, ktorý ateliér PointA vytvoril pre môj byt, bola aj spolupráca s jeho architektkami doslova šitá na mieru. Páčilo sa mi, že chceli poznať osobnosť človeka, ktorý bude v byte bývať. Vypočuli si moje predstavy, vysvetlili svoje riešenia, ak sa od pôvodných predstáv líšili, a dbali pritom aj na praktickosť a funkčnosť celého zariadenia. Vznikol tak útulný byt s príjemnou atmosférou a praktickým využitím. Pointa spočíva v tom, že investovať do spolupráce s profesionálmi sa vždy vyplatí.

Martinka G., návrh interiéru bytu

Dobré a inovatívne nápady, absolútna spoľahlivosť, priateľský a hlavne pedantný prístup. Veľká spokojnosť.

Maroš Sokol, interiér bytu